Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi, 1975 yılından bu yana hiç durmadan demire hem şekil hem hayat veriyor. Babadan oğula aktarılmış olan miras...
" />
Paylaş

biz kimiz

Hakkımızda


aşağı kaydır
Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi
Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi

Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi, 1975 yılından bu yana hiç durmadan demire hem şekil hem hayat veriyor. Babadan oğula aktarılmış olan miras niteliğindeki kıymetli öğretiler sayesinde demirin dilinden çok iyi anlayan atölye ekibi, 40 yılı aşkın bir süredir, soğuk ve sıcak işleme yöntemiyle demiri birbirinden şık ve kullanışlı birer sanat eserine dönüştürüyor. 

ALTINBİLEK FERFORJE Art Studio , is giving shape and life to iron without stopping at all since 1975. For over 40 years, the workshop team has been turning iron into a stylish and useful art work by means of cold and hot processing. Thanks to the precious teachings inherited from the father to the son.

 

El emeği işçiliği ile günümüz teknolojilerini harmanlayarak ürettiği özel tasarımlı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi’nde, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti daima ön planda tutuluyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi anlayan ve hayallerindeki tasarımları gerçeğe dönüştüren atölyenin profesyonel ekibi, her seferinde karşılaştığı memnuniyet ve kazandığı güven sayesinde yoluna artan bir şevkle devam ediyor. 

At the Altın Bilek Ferforje art studio, high quality and customer satisfaction are always kept in the forefront. The professional team of the workshop, which understands the needs of its customers and turns their dreams into reality, continues on its way with increasing enthusiasm due to the satisfaction and the confidence it has gained each time

 

İş bazında özel olarak hazırlanan profesyonel üretim planlamasının, özgün tasarım ve incelikli işçilikle buluşması sonucu vücut bulan ev dekorasyon ürünleri, korkuluk, pencere demiri, parmaklık, dolap, raf, bahçe çiti, çiçeklik, saksılık, yatak başlığı, çelik konstrüksiyon, çelik çatı, asma kat, asma tavan ve hayvan barınağı gibi ürünler, mimari estetiği, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Products such as home decoration products, balustrades, window bars, cabinets, shelves, garden fence, flower, potting, bed head, steel construction, steel roof, suspended ceiling and animal shelter which are specially prepared on the basis of work, meet with the original design and workmanship, meet all the needs of the customers by combining architectural aesthetics, durability and ease of use.

 

İhtiyacınızı anlatmak ve hayalinizdeki ferforje tasarıma sahip olmak için vakit kaybetmeden Altın Bilek Ferforje Sanat Atölyesi ile iletişim kurabilir, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

You can communicate with Altın Bilek Ferforje art studio in order to tell your need and to have the ferforje design of your dream, and find answers to all the questions that are attached to your mind.